page_banner

prodotti

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    Transceiver ottiku ta '10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC

    L-SFP + SR ta ’10Gb / s huma ddisinjati għall-użu f’rabtiet ta’ 10-Gigabit Ethernet fuq fibra multimode. Huma konformi ma 'SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW u 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I. Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz ta 'interface serjali b'żewġ wajers, kif speċifikat fl-SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Transceiver ottiku Duplex

    10Gb / s Transceivers SFP + Pluggable Fattur ta ’Forma Żgħira Mtejba huma ddisinjati għall-użu f’rabtiet ta’ 10-Gigabit Ethernet sa 10km fuq fibra Single Mode. Huma konformi ma 'SFF-8431, SFF-8432 u IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, u 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz ta' interface serjali b'2 wajers. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Transceiver ottiku Duplex

    Transceivers SFP + li Jingħaddu 10Gb / s Fattur ta ’Forma Żgħira Mtejba huma ddisinjati għall-użu f’rabtiet ta’ 10-Gigabit Ethernet sa 20km fuq fibra Single Mode. Huma konformi ma 'SFF-8431, SFF-8432 u IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, u 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz ta' interface serjali b'2 wajers. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Transceiver ottiku Duplex

    Transceivers SFP + li jistgħu jiġu pplaggjati 10Gb / s huma Transceivers SFP + li jistgħu jiġu pplaggjati b'Fattur ta 'Forma Żgħira Mtejba ddisinjati għall-użu f'rabtiet b'ħafna rati ta' 10-Gigabit sa 40km ta 'fibra G.652 modalità waħda. Huma konformi ma 'SFF-8431 1, SFF-8432 2 u 10GBASE-ER / EW; appoġġ 4x, 8x u 10x Fiber Channel, kif ukoll l-għażla CPRI 2 sa 8, aktar minn 40km links.
    Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz ta 'interface serjali b'żewġ wajers, kif speċifikat fl-SFF-8472. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1550nm 40km DDM EML LC Transceiver ottiku Duplex

    Transceivers SFP + li jistgħu jiġu pplaggjati 10Gb / s huma Transceivers SFP + li jistgħu jiġu pplaggjati b'Fattur ta 'Forma Żgħira Mtejba ddisinjati għall-użu f'rabtiet b'ħafna rati ta' 10-Gigabit sa 40km ta 'fibra G.652 modalità waħda. Huma konformi ma 'SFF-8431 1, SFF-8432 2 u 10GBASE-ER / EW; appoġġ 4x, 8x u 10x Fiber Channel, kif ukoll l-għażla CPRI 2 sa 8, aktar minn 40km links.
    Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz ta 'interface serjali b'żewġ wajers, kif speċifikat fl-SFF-8472. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80km DDM EML LC Transceiver ottiku Duplex

    Transceivers SFP + ZR Pluggable ta '10Gb / s huma Transceivers SFP + Pluggable Pluggable Factor tal-Forma Żgħira Mtejba ddisinjati għall-użu f'10GBASE-ZR / ZW sa 80km ta' fibra G.652 modalità waħda Huma konformi ma 'SFF-8472 u SFP + MSA, SFF-8431 u SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR Part 15, Klassi B u Telcordia GR-468-CORE.
    Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz ta 'interface serjali b'żewġ wajers, kif speċifikat fl-SFF-8472. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.