page_banner

prodotti

  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    Transceiver ottiku ta '10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC

    It-transceiver ottiku ta 'serje SFP + CWDM ta' 10Gb / s huwa ddisinjat għal applikazzjoni ta 'komunikazzjonijiet f'fibra bħal 10G Ethernet, li jikkonforma għal kollox ma' l-ispeċifikazzjoni ta 'SFP + MSA SFF-8431.
    Dan il-modulu huwa ddisinjat għal fibra single mode u jaħdem fuq wavelength nominali ta 'wavelength CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC transceiver ottiku

    It-transceiver ottiku ta 'serje SFP + CWDM ta' 10Gb / s huwa ddisinjat għal applikazzjoni ta 'komunikazzjonijiet f'fibra bħal 10G Ethernet, li jikkonforma għal kollox ma' l-ispeċifikazzjoni ta 'SFP + MSA SFF-8431.
    Dan il-modulu huwa ddisinjat għal fibra single mode u jaħdem fuq wavelength nominali ta 'wavelength CWDM.
    It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC transceiver ottiku

    It-transceiver ottiku ta 'serje SFP + CWDM ta' 10Gb / s huwa ddisinjat għal applikazzjoni ta 'komunikazzjonijiet f'fibra bħal 10G Ethernet, li jikkonforma għal kollox ma' l-ispeċifikazzjoni ta 'SFP + MSA SFF-8431.
    Dan il-modulu huwa ddisinjat għal fibra single mode u jaħdem fuq wavelength nominali ta 'wavelength CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC transceiver ottiku

    It-transceiver ottiku ta 'serje SFP + CWDM ta' 10Gb / s huwa ddisinjat għal applikazzjoni ta 'komunikazzjonijiet f'fibra bħal 10G Ethernet, li jikkonforma għal kollox ma' l-ispeċifikazzjoni ta 'SFP + MSA SFF-8431.
    Dan il-modulu huwa ddisinjat għal fibra single mode u jaħdem fuq wavelength nominali ta 'wavelength CWDM.
    It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.