page_banner

prodotti

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    Transceiver ottiku 6Gb / s SFP + CWDM 80km DDM DFB Duplex LC

    It-transceivers huma ddisinjati għal netwerks ta 'żona ta' ħażna ta 'Veloċità Għolja, Cluster tal-kompjuter cross-connect, interface OBSAI, interface CPRI, pajpijiet tad-dejta Custom b'veloċità għolja u Inter Rack Connection. Il-modulu tat-transceiver huwa konformi ma 'SFP + Multi-Source Agreement (MSA) u kompatibbli mar-rekwiżit ta' RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    Transceiver ottiku 6Gb / s SFP + CWDM 40km DDM DFB Duplex LC

    It-transceivers huma ddisinjati għal netwerks ta 'żona ta' ħażna ta 'Veloċità Għolja, Cluster tal-kompjuter cross-connect, interface OBSAI, interface CPRI, pajpijiet tad-dejta Custom b'veloċità għolja u Inter Rack Connection. Il-modulu tat-transceiver huwa konformi ma 'SFP + Multi-Source Agreement (MSA) u kompatibbli mar-rekwiżit ta' RoHS.