page_banner

prodotti

Transceiver ottiku 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC

deskrizzjoni qasira:

It-Transceiver QSFP + 40km ta ’40Gb / s huwa modulu tat-transceiver iddisinjat għal applikazzjonijiet ta’ komunikazzjoni ottika ta ’40km. Id-disinn huwa konformi ma '40GBASE-ER4 tal-istandard IEEE P802.3ba u QSFP Multi-Source Agreement (MSA).


Dettall tal-Prodott

Deskrizzjoni tal-prodott

Il-modulu jikkonverti 4 kanali ta 'dħul (ch) ta' dejta elettrika ta '10Gb / s għal 4 sinjali ottiċi CWDM, u jimmultiplikahom f'kanal wieħed għal trasmissjoni ottika ta' 40Gb / s. Bil-maqlub, fuq in-naħa tar-riċevitur, il-modulu optically de-multiplexes input 40Gb / s f’sinjali ta ’4 kanali CWDM, u jikkonvertihom f’dejta elettrika ta’ ħruġ ta ’4 kanali.

Il-wavelengths ċentrali tal-4 kanali CWDM huma 1271nm, 1291nm, 1311nm u 1331nm bħala membri tal-grilja tal-wavelength CWDM definita fl-ITU-T G694.2. Fih konnettur duplex LC għall-interface ottiku u konnettur 38-pin għall-interface elettriku. Biex timminimizza t-tixrid ottiku fis-sistema tal-ġbid fit-tul, il-fibra single-mode (SMF) trid tiġi applikata f'dan il-modulu.

Karatteristika tal-Prodott

Jappoġġja r-rati aggregati tal-bit 41.2Gbps 

Trasmettitur CWDM ta '4x10.3Gbps mhux imkessaħ

Riċevitur PIN-TIA ta 'sensittività għolja

Sa 40km fuq SMF

Reċipjenti LC duplex

Fattur tal-forma QSFP + li jista 'jitwaħħal bis-sħana                  

Dissipazzjoni tal-enerġija <3.5W

Djar tal-metall kollu għal prestazzjoni EMI superjuri

Konformi RoHS6 (mingħajr ċomb)

Temperatura tal-kaxxa operattiva:

Kummerċjali: 0 ° C sa + 70 ° C

Applikazzjoni

40GBASE-ER4

Interkonnessjonijiet InfiniBand QDR u DDR

Konnessjonijiet tat-telekomunikazzjoni 40G

Speċifikazzjoni tal-Prodott

Parametru

Dejta

Parametru

Dejta

Fattur tal-Forma

QSFP +

Tul tal-mewġ

CWDM

Rata massima tad-Dejta

41.2

Distanza massima tat-Trażmissjoni

40km @ SMF

Konnettur

LC duplex

Midja

SMF

Tip ta 'trasmettitur

CWDM

Tip ta 'Riċevitur

APD

Dijanjostiċi

DDM Appoġġjat

Firxa tat-Temperatura

0 sa 70 ° C (32 sa 158 ° F)

Qawwa TX

-2.7 ~ 5dBm

Sensittività tar-Riċevitur

<-11.5dBm

<-11.5dBm

Konsum tad-dawl

3.5W

Proporzjon ta 'Estinzjoni

3.5dB

1

Test tal-Kwalità

2

Ittestjar tal-Kwalità tas-Sinjal TX / RX

3

Ittestjar tar-Rata

4

Ittestjar tal-Ispettru Ottiku

5

Ittestjar tas-Senstività

6

Ittestjar ta 'Affidabilità u Stabbiltà

Ittestjar Endface

xinfu

Ċertifikat ta 'Kwalità

safd (2)

Ċertifikat CE

safd (3)

Rapport EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Transceiver ottiku 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC

  • 155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex transceiver ottiku LCProdott