page_banner

prodotti

  • 40Gb/s QSFP+ CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    Transceiver ottiku 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC

    It-Transceiver QSFP + 40km ta ’40Gb / s huwa modulu tat-transceiver iddisinjat għal applikazzjonijiet ta’ komunikazzjoni ottika ta ’40km. Id-disinn huwa konformi ma '40GBASE-ER4 tal-istandard IEEE P802.3ba u QSFP Multi-Source Agreement (MSA).
  • 40Gb/s QSFP+ 1310nm 2km DDM Duplex LC optical transceiver

    Transceiver ottiku 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC

    It-Transceiver QSFP + ta '2km ta' 40Gb / s huwa modulu tat-transceiver iddisinjat għal interkonnessjonijiet 40GBASE-LR4, InfiniBand QDR u DDR u applikazzjonijiet ta 'konnessjonijiet 40G Telecom. Id-disinn huwa konformi ma '40GBASE-LR4 tal-istandard IEEE P802.3ba u QSFP Multi-Source Agreement (MSA) u QDR / DDR rati ta' dejta Infiniband
  • 40Gb/s QSFP+ SR 850nm 100m DDM MTP/MPO optical transceiver

    Transceiver ottiku 40Gb / s QSFP + SR 850nm 100m DDM MTP / MPO

    Il-moduli tat-transceiver QSFP + huma ddisinjati għall-użu f'ħoloq ta '40 Gigabit kull sekonda fuq fibra multimode parallela, inkluż tbegħid sa erba' ħoloq ta '10 Gigabit kull sekonda. Huma konformi mal-QSFP + MSA u IEEE 802.3ba, 40GBASE-SR4 u IEEE 802.3ba 10GBASE-SR. Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz ta 'interface I2C, kif speċifikat mill-QSFP + MSA. 
  • 40Gb/s QSFP+ LR 1310nm 10km DDM Duplex LC optical transceiver

    Transceiver ottiku 40Gb / s QSFP + LR 1310nm 10km DDM Duplex LC

    It-Transceiver QSFP + ta ’10km 40Gb / s huwa modulu tat-transceiver iddisinjat għal applikazzjonijiet ta’ komunikazzjoni ottika ta ’10Km. Id-disinn huwa konformi ma '40GBASE-LR4 tal-istandard IEEE P802.3ba u QSFP Multi-Source Agreement (MSA).