page_banner

prodotti

25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC transceiver ottiku

deskrizzjoni qasira:

Il-Modulu SFP28 LAN-WDM konformi ma 'SFF-8431, SFF-8432 u IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz ta 'interface serjali b'żewġ wajers, kif speċifikat fl-SFF-8472. It-transceiver ottiku huwa konformi mar-rekwiżit RoHS.


Dettall tal-Prodott

Deskrizzjoni tal-prodott:

25G LAN WDM huwa modulu transceiver ottiku kompatt ħafna u għandu 12-il wavelength. It-trasmettitur LAN-WDM EML u r-riċevitur APD jipprovdu prestazzjoni superjuri għal applikazzjonijiet Ethernet sa 10km links fuq SMF.

Karatteristika tal-Prodott

Rata ta 'dejta operattiva sa 25Gbps
LAN-WDM EML Laser li jkessaħ u riċevitur APD
Footprint SFP28 li jista 'jkun imqabbad bis-sħana
Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali inkorporati
Provvista ta 'enerġija waħda + 3.3V
Dissipazzjoni ta 'enerġija inqas minn 2.0 W
CDR intern kemm fuq il-kanal tat-trasmettitur kif ukoll tar-riċevitur
Appoġġ il-bypass tas-CDR
Pakkett SFP28 MSA bil-konnettur LC tar-reċipjent
Jitter baxx ħafna
EMI baxx ħafna u protezzjoni eċċellenti kontra l-ESD
Konformi mar-RoHS

Applikazzjoni

25GBASE-LR 25G Ethernet
25.78125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Rabta ottika oħra

Speċifikazzjoni tal-Prodott:

Parametru Dejta Parametru Dejta
Fattur tal-Forma SFP28 Tul tal-mewġ LANWDM
Rata massima tad-Dejta 25.78125 Gbps Distanza massima tat-Trażmissjoni 10km
Konnettur LC duplex Midja SM
Tip ta 'trasmettitur LANWDM EML Tip ta 'Riċevitur APD
Dijanjostiċi DDM Appoġġjat Firxa tat-Temperatura 0 sa 70 ° C
TX Qawwa kull karreġġjata -2 ~ + 6dBm Sensittività tar-Riċevitur <-19.5dBm
<-19.5dBm Konsum tad-dawl 2W Proporzjon ta 'Estinzjoni

6dB

1

Test tal-Kwalità

2

Ittestjar tal-Kwalità tas-Sinjal TX / RX

3

Ittestjar tar-Rata

4

Ittestjar tal-Ispettru Ottiku

5

Ittestjar tas-Senstività

6

Ittestjar ta 'Affidabilità u Stabbiltà

Ittestjar Endface

xinfu

Ċertifikat ta 'Kwalità

safd (2)

Ċertifikat CE

safd (3)

Rapport EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC transceiver ottiku

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC transceiver ottikuProdott