page_banner

prodotti

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

deskrizzjoni qasira:

Transceivers SFP28 huma ddisinjati għall-użu f'konnessjonijiet Ethernet sa rata ta 'dejta sa 25.78 Gb / s u tul ta' konnessjoni sa 10 km. Huma SFF-8472 konformi, u kompatibbli ma 'SFF-8432 u porzjonijiet applikabbli ta' SFF-8431. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.


Dettall tal-Prodott

Deskrizzjoni tal-prodott

Transceivers SFP28 huma ddisinjati għall-użu f'konnessjonijiet Ethernet sa rata ta 'dejta sa 25.78 Gb / s u tul ta' konnessjoni sa 10 km. Huma SFF-8472 konformi, u kompatibbli ma 'SFF-8432 u porzjonijiet applikabbli ta' SFF-8431. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.

Karatteristika tal-Prodott

Jappoġġja 25.78125Gb / s interface ottiku serjali

Trasmissjoni sa 10km fuq SMF

Riċevitur tal-lejżer u l-PIN DFB mhux imkessaħ

Footprint SFP28 li jista 'jkun imqabbad bis-sħana

Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali inkorporati

Provvista ta 'enerġija waħda + 3.3V

Konsum ta 'enerġija inqas minn 1.3 W

Temperatura tal-kaxxa operattiva: -40 ~ + 85°Ċ

CDR intern kemm fuq il-kanal tat-trasmettitur kif ukoll tar-riċevitur

Appoġġ il-bypass tas-CDR

Pakkett MSP SFP28 b'konnettur simplex LC, Bi-direzzjonali

Applikazzjoni

25GBASE-BX 25G Ethernet

25.78125 Gb / s karreġġjata waħda 100GE LR4

Rabtiet ottiċi oħra

Speċifikazzjoni tal-Prodott

Parametru Dejta Parametru Dejta
Fattur tal-Forma SFP28 Tul tal-mewġ 1270nm / 1330nm
Rata massima tad-Dejta 25.78125 Gbps Distanza massima tat-Trażmissjoni 10KM
Konnettur LC simplex Midja SM
Tip ta 'trasmettitur 1270nm DFB

1330nm DFB

Tip ta 'Riċevitur PINTIA
Dijanjostiċi DDM Appoġġjat Firxa tat-Temperatura 0 sa 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Qawwa TX -5 ~ + 2dBm Sensittività tar-Riċevitur <-13dBm
<-13dBm Konsum tad-dawl 3.5W Proporzjon ta 'Estinzjoni

3.5dB

1

Test tal-Kwalità

2

Ittestjar tal-Kwalità tas-Sinjal TX / RX

3

Ittestjar tar-Rata

4

Ittestjar tal-Ispettru Ottiku

5

Ittestjar tas-Senstività

6

Ittestjar ta 'Affidabilità u Stabbiltà

Ittestjar Endface

xinfu

Ċertifikat ta 'Kwalità

safd (2)

Ċertifikat CE

safd (3)

Rapport EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL transceiver ottiku LC