page_banner

prodotti

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC transceiver ottiku

deskrizzjoni qasira:

It-transceivers SFP28 huma moduli ta 'prestazzjoni għolja, kosteffettivi li jappoġġjaw rata ta' dejta ta '25Gbps u tul massimu tal-konnessjoni ta' 10km fuq SMF. Huwa ddisinjat għal 25GBASE-LR Ethernet u 25.78125 Gb / s karreġġjata waħda 100GE LR4. Huma konformi ma 'konformi ma' SFF-8402 u SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 u IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Parti 15, Klassi B, Telcordia GR-468-CORE.


Dettall tal-Prodott

Deskrizzjoni tal-prodott

It-transceiver ottiku 25G SFP28 huwa ddisinjat għall-25GBASE-LR Ethernet u 25.78125 Gb / s karreġġjata waħda 100GE LR4. It-tul massimu tal-ħolqa tiegħu huwa 10km fuq SMF. It-transceiver ottiku huwa konformi mar-RoHS.

Karatteristika tal-Prodott

Rata ta 'dejta sa 25.78125Gb / s
Fattur tal-forma SFP28 li jista 'jitwaħħal bis-sħana
Konnettur LC duplex
Riċevitur DFB u PIN ta '1310nm
Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali inkorporati
Tul massimu tal-link ta '10km fuq SMF
Provvista ta 'enerġija waħda + 3.3V
Konsum baxx ta 'enerġija <1.2W
Temperatura tal-kaxxa operattiva: -5 ~ + 70 ° C

Applikazzjoni

25GBASE-LR Ethernet
25.78125 Gb / s karreġġjata waħda 100GE LR4

Speċifikazzjoni tal-Prodott

Parametru

Dejta

Parametru

Dejta

Fattur tal-Forma

SFP28

Tul tal-mewġ

1310nm

Rata massima tad-Dejta

25.78125 Gbps

Distanza massima tat-Trażmissjoni

10km

Konnettur

LC duplex

Midja

SMF

Tip ta 'trasmettitur

DFB 1310nm

Tip ta 'Riċevitur

PIN

Dijanjostiċi

DDM Appoġġjat

Firxa tat-Temperatura

-5 sa 70 ° C

Qawwa TX

-7 ~ 2dBm

Sensittività tar-Riċevitur

<-11.3dBm

<-11.3dBm

Konsum tad-dawl

1.2W

Proporzjon ta 'Estinzjoni

3.5dB

1

Test tal-Kwalità

2

Ittestjar tal-Kwalità tas-Sinjal TX / RX

3

Ittestjar tar-Rata

4

Ittestjar tal-Ispettru Ottiku

5

Ittestjar tas-Senstività

6

Ittestjar ta 'Affidabilità u Stabbiltà

Ittestjar Endface

xinfu

Ċertifikat ta 'Kwalità

safd (2)

Ċertifikat CE

safd (3)

Rapport EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Preċedenti: