page_banner

prodotti

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC transceiver ottiku

    It-transceivers SFP28 huma moduli ta 'prestazzjoni għolja, kosteffettivi li jappoġġjaw rata ta' dejta ta '25Gbps u tul massimu tal-konnessjoni ta' 10km fuq SMF. Huwa ddisinjat għal 25GBASE-LR Ethernet u 25.78125 Gb / s karreġġjata waħda 100GE LR4. Huma konformi ma 'konformi ma' SFF-8402 u SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 u IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Parti 15, Klassi B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC transceiver ottiku

    Transceivers SFP28 huma ddisinjati għall-użu f'konnessjonijiet Ethernet sa rata ta 'dejta ta' 25.78 Gb / s u tul ta 'konnessjoni ta' 40KM. Huma SFF-8472 konformi, u kompatibbli ma 'SFF-8432 u porzjonijiet applikabbli ta' SFF-8431. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC transceiver ottiku

    Il-Modulu SFP28 LAN-WDM konformi ma 'SFF-8431, SFF-8432 u IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz ta 'interface serjali b'żewġ wajers, kif speċifikat fl-SFF-8472. It-transceiver ottiku huwa konformi mar-rekwiżit RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC transceiver ottiku

    Il-Modulu SFP28 LAN-WDM konformi ma 'SFF-8431, SFF-8432 u IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz ta 'interface serjali b'żewġ wajers, kif speċifikat fl-SFF-8472. It-transceiver ottiku huwa konformi mar-rekwiżit RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL transceiver ottiku LC

    It-transceiver SFP28 huwa modulu transceiver ottiku kompatt ħafna jikkonverti data elettrika PECL jew CML serjali ta ’25Gbit / s f’dejta ottika serjali konformi mal-istandard 25GBASE-SR. Huwa ddisinjat għal netwerks ta 'żona ta' ħażna b'veloċità għolja, konnessjoni inkroċjata tal-kompjuter, pajpijiet tad-dejta tad-Data b'veloċità għolja u Konnessjoni Inter Rack. Huma konformi ma 'konformi ma' SFF-8431, SFF-8432 u IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    Transceivers SFP28 huma ddisinjati għall-użu f'konnessjonijiet Ethernet sa rata ta 'dejta sa 25.78 Gb / s u tul ta' konnessjoni sa 10 km. Huma SFF-8472 konformi, u kompatibbli ma 'SFF-8432 u porzjonijiet applikabbli ta' SFF-8431. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC transceiver ottiku

    Transceivers SFP28 huma ddisinjati għall-użu f'konnessjonijiet Ethernet sa rata ta 'dejta sa 25.78 Gb / s u tul ta' konnessjoni ta '10km. Huma SFF-8472 konformi, u kompatibbli ma 'SFF-8432 u porzjonijiet applikabbli ta' SFF-8431. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.