page_banner

prodotti

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Transceiver ottiku Duplex

deskrizzjoni qasira:

Transceivers SFP + li Jingħaddu 10Gb / s Fattur ta ’Forma Żgħira Mtejba huma ddisinjati għall-użu f’rabtiet ta’ 10-Gigabit Ethernet sa 20km fuq fibra Single Mode. Huma konformi ma 'SFF-8431, SFF-8432 u IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, u 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz ta' interface serjali b'2 wajers. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.


Dettall tal-Prodott

Deskrizzjoni tal-prodott

Transceivers SFP + li Jingħaddu 10Gb / s Fattur ta ’Forma Żgħira Mtejba huma ddisinjati għall-użu f’rabtiet ta’ 10-Gigabit Ethernet sa 20km fuq fibra Single Mode. Huma konformi ma 'SFF-8431, SFF-8432 u IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, u 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz ta' interface serjali b'2 wajers. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.

Karatteristika tal-Prodott

Trasmissjoni tal-fibra b’Modalità Unika
Pakkett b'ħafna sorsi SFP b'reċipjent LC
Sa 10Gb / s Ħoloq tad-Dejta
Kapaċità li tgħaqqad bis-sħana
Provvista ta 'Enerġija Unika + 3.3V
Konformi ma 'Speċifikazzjonijiet għal IEEE802.3Z
Konformi ma 'Bellcore TA-NWT-000983
Sikurezza tal-Għajnejn Iddisinjata biex Tilħaq il-Klassi Laser 1, Konformi ma 'IEC60825-1

Applikazzjoni

Gigabit Ethernet
Fiber Channel
Applikazzjoni WDM

Speċifikazzjoni tal-Prodott

Parametru Dejta Parametru Dejta
Fattur tal-Forma SFP + Tul tal-mewġ 1310nm
Rata massima tad-Dejta 10 Gbps Distanza massima tat-Trażmissjoni 20km
Konnettur LC duplex Midja SMF
Tip ta 'trasmettitur 1310nm DFB Tip ta 'Riċevitur PINTIA
Dijanjostiċi DDM Appoġġjat Firxa tat-Temperatura 0 sa 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Qawwa kull karreġġjata -4 ~ + 2dBm Sensittività tar-Riċevitur <-14dBm
<-14dBm Konsum tad-dawl 3.5W Proporzjon ta 'Estinzjoni

4dB

1

Test tal-Kwalità

2

Ittestjar tal-Kwalità tas-Sinjal TX / RX

3

Ittestjar tar-Rata

4

Ittestjar tal-Ispettru Ottiku

5

Ittestjar tas-Senstività

6

Ittestjar ta 'Affidabilità u Stabbiltà

Ittestjar Endface

xinfu

Ċertifikat ta 'Kwalità

safd (2)

Ċertifikat CE

safd (3)

Rapport EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Transceiver ottiku Duplex