page_banner

prodotti

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL transceiver ottiku MPO

deskrizzjoni qasira:

Il-100Gb / s QSFP28 SR4 huwa a
transceiver ottiku parallel, pluggable, ta 'erba' kanali u ddisinjat għal applikazzjonijiet ta '100GBASE-SR4 u 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR. Huma konformi mal-Ispeċifikazzjoni SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 u Telcordia GR-468-CORE. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.


Dettall tal-Prodott

Deskrizzjoni tal-prodott

Il-100G QSFP28 jintegra erba 'korsiji tad-dejta f'kull direzzjoni b'wisa' ta 'frekwenza ta' 100Gb / s. Kull karreġġjata tista 'topera b'25.78125Gb / s sa distanza ta' trasmissjoni ta '70m billi tuża fibra OM3 jew distanza ta' trasmissjoni ta '100m billi tuża fibra OM4. Dawn il-moduli huma ddisinjati biex jaħdmu fuq sistemi tal-fibra multimode bl-użu ta 'wavelength nominali ta' 850nm.

Karatteristika tal-Prodott

Rata ta 'dejta sa 103.1Gb / s

Fattur tal-forma QSFP28 li jista 'jitwaħħal bis-sħana

4 kanali array ta '850nm VCSEL u array ta' ritrattatur tal-PIN

Ċirkuwiti CDR interni kemm fuq il-kanali tar-riċevitur kif ukoll tat-trasmettitur

Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali inkorporati

Provvista ta 'enerġija waħda + 3.3V

Konsum baxx ta 'enerġija <2.5 W

Applikazzjoni

100GBASE-SR4 100G Ethernet fuq Duplex MMF

Infiniband EDR, FDR, QDR

Rabtiet ottiċi oħra

Speċifikazzjoni tal-Prodott

Parametru

Dejta

Parametru

Dejta

Fattur tal-Forma

QSFP28

Tul tal-mewġ

850nm

Rata massima tad-Dejta

103.1 Gbps

Distanza massima tat-Trażmissjoni

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Konnettur

MTP / MPO-12

Midja

MMF

Tip ta 'trasmettitur

VCSEL 850nm

Tip ta 'Riċevitur

PIN

Dijanjostiċi

DDM Appoġġjat

Firxa tat-Temperatura

0 sa 70 ° C (32 sa 158 ° F)

TX Qawwa kull karreġġjata

-8.4 ~ 2.4dBm

Sensittività tar-Riċevitur

<-10.3dBm

<-10.3dBm

Konsum tad-dawl

3.5W

Proporzjon ta 'Estinzjoni

3dB

1

Test tal-Kwalità

2

Ittestjar tal-Kwalità tas-Sinjal TX / RX

3

Ittestjar tar-Rata

4

Ittestjar tal-Ispettru Ottiku

5

Ittestjar tas-Senstività

6

Ittestjar ta 'Affidabilità u Stabbiltà

Ittestjar Endface

xinfu

Ċertifikat ta 'Kwalità

safd (2)

Ċertifikat CE

safd (3)

Rapport EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 u 112GBASE-OTU4 QSFP28 Rata Doppja 1310nm 100m DDM DML & PIN LC transceiver ottiku