page_banner

prodotti

  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm transceiver ottiku DDM DFB 2km

    Il-QSFP28 CWDM4 ta ’100Gb / s huwa transceiver ottiku parallel, pluggable, ta’ erba ’kanali u ddisinjat għal applikazzjoni CWDM 100G b’netwerking FEC, Datacenter u Enterprise u links ottiċi oħra. Huma konformi mal-Ispeċifikazzjoni SFF-8636, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 u Telcordia GR-468-CORE. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML transceiver ottiku

    Il-QSFP28 ER4 ta ’100Gb / s huwa transceiver ottiku parallel, pluggable, ta’ erba ’kanali u ddisinjat għal applikazzjonijiet ta’ 100 Gigabit Ethernet. Huma konformi mal-Ispeċifikazzjoni SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 u Telcordia GR-468-CORE. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 u 112GBASE-OTU4 QSFP28 Rata Doppja 1310nm 100m DDM DML & PIN LC transceiver ottiku

    Il-QSFP28 LR4 ta '100Gb / s huwa transceiver ottiku parallel, pluggable, b'erba' kanali u ddisinjat għal applikazzjonijiet ta '100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR Huma konformi mal-Ispeċifikazzjoni SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 u Telcordia GR-468-CORE. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL transceiver ottiku MPO

    Il-100Gb / s QSFP28 SR4 huwa a
    transceiver ottiku parallel, pluggable, ta 'erba' kanali u ddisinjat għal applikazzjonijiet ta '100GBASE-SR4 u 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR. Huma konformi mal-Ispeċifikazzjoni SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 u Telcordia GR-468-CORE. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Rata Doppja VCSEL MPO / MTP transceiver ottiku

    Il-100Gb / s QSFP28 SR4 huwa a
    transceiver ottiku parallel, pluggable, ta 'erba' kanali u ddisinjat għal applikazzjonijiet ta '100 Gigabit Ethernet, Data Center, InfiniBand QDR, DDR, SDR u CPRI10. Huma konformi mal-QSFP28 MSA konformi, IEEE 802.3bm. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS-6.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 u 112GBASE-OTU4 QSFP28 Rata Doppja 1310nm 100m DDM DML & PIN LC transceiver ottiku

    Il-100Gb / s QSFP28 LR4 huwa transceiver ottiku parallel, pluggable, ta ’erba’ kanali u ddisinjat għal applikazzjonijiet ta ’100 Gigabit Ethernet, OTN OTU4 4I1-9D1F, CPRI 10. Huma konformi mal-istandard IEEE P802.3ba u OTU4 4I1-9D1F. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm transceiver ottiku DDM DFB 10km

    Il-QSFP28 PSM4 ta ’100Gb / s huwa transceiver ottiku parallel, pluggable, ta’ erba ’kanali u ddisinjat għal applikazzjonijiet ta’ 100GBASE-PSM4 u 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR. Huma konformi mal-Ispeċifikazzjoni SFF-8636, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 u Telcordia GR-468-CORE. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB transceiver ottiku

    Il-QSFP28 PSM4 ta ’100Gb / s huwa transceiver ottiku parallel, pluggable, ta’ erba ’kanali u ddisinjat għal applikazzjonijiet ta’ 100GBASE-PSM4 u 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR. Huma konformi mal-Ispeċifikazzjoni SFF-8636, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 u Telcordia GR-468-CORE. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm transceiver ottiku DDM DFB 2km

    Il-QSFP28 PSM4 ta ’100Gb / s huwa transceiver ottiku parallel, pluggable, ta’ erba ’kanali u ddisinjat għal applikazzjonijiet 00GBASE-PSM4 u 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR. Huma konformi mal-Ispeċifikazzjoni SFF-8636, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 u Telcordia GR-468-CORE. It-transceivers ottiċi jikkonformaw mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 100Gb/s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    Transceiver ottiku 100Gb / s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML

    It-transceivers tas-CFP huma ddisinjati għall-użu f'rabtiet ta '100 Gigabit Ethernet fuq fibra ta' modulu wieħed ta '10km, u huma konformi mal-Ispeċifikazzjoni CFP MSA u IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4. Dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz ta 'MDIO. Is-CFP LR4 hija konformi mar-rekwiżit ta 'RoHS.
  • 100Gb/s CFP 850nm 100m DDM VCSEL optical transceiver

    Transceiver ottiku ta '100Gb / s CFP 850nm 100m DDM VCSEL

    It-transceivers tas-CFP huma ddisinjati għall-użu f'rabtiet ta '100 Gigabit Ethernet u 10x11.2Gb / s Multimode OTN. Huma konformi mal-Ispeċifikazzjoni CFP MSA u IEEE 802.3ba 100GBASE-SR10. Dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz ta 'MDIO. It-transceiver ottiku huwa konformi mar-rekwiżit ta' RoHS.
  • 100Gb/s CFP2 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    Transceiver ottiku 100Gb / s CFP2 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML

    It-transceivers CFP2 huma ddisinjati għall-użu f'rabtiet ta '100 Gigabit Ethernet fuq fibra ta' modulu wieħed ta '10km, u huma konformi mal-Ispeċifikazzjoni CFP MSA CFP2 HW u IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4. Dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz tal-MDIO kif speċifikat fl-Ispeċifikazzjoni tal-Interface tal-Ġestjoni tas-CFP MSA.
12 Li jmiss> >> Paġna 1/2